• Pinterest wprowadza profile dla firm i poszerza możliwości promocji
  • Facebook odświeża swój wygląd dla profili biznesowych
  • Instagram wprodzadza funkcje Stories- materiały będą znikać po 24 h!
  • W panelu Google Adwords jest już dostępna opcja reklam rozszerzonych
  • Użytkowniku Facebooka mają do wyboru także język śląski
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie gadżety lubicie?
Z gadżetami reklamowymi pewnie większość z Was miała jakąś styczność. Jedne gadżety są bardziej przydatne, inne mniej. Są też takie, które od razu zwracają naszą uwagę - mają nietypowy kształt czy kolor. W tym miejscu możemy porozmawiać o tym, jakie gadżety według Was są trafione. W jakie gadżety firmy powinny inwestować, aby zdobyć klientów i zrobić na nich dobre wrażenie? Zapraszam do dyskusji i dzielenia się doświadczeniem w tej kwestii  Uśmiech

Reply
Ja mogę powiedzieć, że zawsze świentie spradzają sie słodycze rekalmowe. Zawsze na targi zabieram ze sobą cukeirki lub inne słodycze i zawsze oakzuje sie to dobrym rozwiązaniem Uśmiech   Anioł

Reply
Gadżety to tylko z sex shopu hłe hłe hłe Nieśmiały Nieśmiały Nieśmiały  Język Język Język   . Mnie te wszystkie tanie badziewia reklamowe tylko denerwują. To się do kosza tylko nadaje!  Podejrzany Podejrzany Podejrzany Podejrzany

Reply
Tęcza 
Mnie się zawsze przydają długopisy, niby banalne ale to dość użyteczny gadżet. Nie gardzę też podstawką pod telefon, która jest już trochę zużyta i firma pewnie już nie istnieje, ale była przydatna przez wiele lat.

Reply
Dla mnie bardzo fajnym okazał się gadżet w postaci kostki do gry na gitarze. Takie cudo dostałem od play'a na woodstocku. Kostka była na sznureczku jako bransoletka, co było bardzo wygodne, bo nie zapominałem ani nie gubiłem kostki. Do tej pory trzymam ja na pamiątkę Uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości