• Pinterest wprowadza profile dla firm i poszerza możliwości promocji
  • Facebook odświeża swój wygląd dla profili biznesowych
  • Instagram wprodzadza funkcje Stories- materiały będą znikać po 24 h!
  • W panelu Google Adwords jest już dostępna opcja reklam rozszerzonych
  • Użytkowniku Facebooka mają do wyboru także język śląski
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Billboard elektroniczny
Lepiej zainwestować w elektronikę czy raczej zostać przy tradycyjnych billboardach?
Jaką rozdzielczość powinien mieć taki billboard? Raczej nie planuję żadnych animacji ani innych tego typu rzeczy, po prostu statycznie zmieniające się reklamy.
Tradycyjne billboardy chyba blakną przy tych nowoczesnych, kolorowych.. Co o tym myślicie, warto zainwestować?

Reply
Hm... mnie zawsze oślepiają i denerwują te cyfrowe banery... Ja bym została przy tradycyjnym billboardzie. Dobrze zaprojektowany na pewno zainteresuje, a cyfrowy kosztuje - to raz. Moim zdaniem nie robi lepszych efektów, a w ręcz są irytujące... Ale to tylko moje zdanie. Czekam również na inne opinie Oczko

Reply
Z całym szacunkiem droga Ilono, ale myśle, że taka reklama trafi do naprawdę szerokiego grona - szczególnie ludzi młodych. Ja osobiście zwracam uwagę na te banery i bardzo mi się podobają, rozumiem jednak - to Twoja opinia.
A co myślicie o billboardach przewijanych? Są fajnym połączeniem tradycyjnych plakatów z nowoczesną technologią

Reply
U mnie dobrze sprzedają się oba rodzaje. Oczywiście dużo zależy od klienta i marki. Jeśli nie mamy dobrego materiału w postaci klipu czy filmiku to nie ma co się porywać na billboard elektroniczny. Na pewną są one bardziej widoczne i lepiej rzucają się w oczy, zwłaszcza w nocy. Warto pamiętać, że taka forma reklamy służy bardziej budowaniu marki i nie zawsze przynosi czyste zyski.

Reply
Ja mam najzwyklejszy bilbord (w sensie wykonania, bo grafika pierwsza klasa), który wykonała dla mnie ta firma - krakowskiereklamy.info.pl i jestem bardzo zadowolony. Odkąd go postawiłem przy ruchliwej ulicy, ciągle mam telefony od klientów. Nie wiem czy to kwestia samej grafiki, czy branży czy dobrej lokacji, pewnie wszystkiego po trochę.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości