• Pinterest wprowadza profile dla firm i poszerza możliwości promocji
  • Facebook odświeża swój wygląd dla profili biznesowych
  • Instagram wprodzadza funkcje Stories- materiały będą znikać po 24 h!
  • W panelu Google Adwords jest już dostępna opcja reklam rozszerzonych
  • Użytkowniku Facebooka mają do wyboru także język śląski
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kampanie reklamowe na Facebooku
W tym miejscu będziemy rozmawiać o kampaniach reklamowych na Facebooku. Będziemy wspólnie rozwiazywać problemy i wspólnie wymianieąć się doświadczeniami. Zapraszam do dyskusji Uśmiech

Reply
Witam serdecznie, mam pytanie, mam zamiar ruszyć z kampanią na rynek saudyjski, gdzie mógłbym uzyskać informację lub przynajmnij gdzie mogłbym sprawdzić porpawoność treści swoich reklam. To dla mnei nowe doswiadczeine

Reply
Ja mam pytanie. Chcę poprowadzić pierwszą kampanię reklamową dla salonu fryzjerskiego mojej mamy. Salon mieści się w Gdańsku. Jak ją targetować? Na Gdańsk? Na Gdańsk i okolice? Kto powinien być grupą docelową? Jakie zdjęcie ustawić? To są babskie tematy i jakoś tego nie czuję. Pomożecie?

Reply
Myślę, że po pierwsze warto ustalić wiek docelowych klientów. Twoja mam strzyże wszystkich czy np. głównie starsze panie? Zajmuje się tylko paniami czy panów też obsługuje? Jak będziesz wiedział do kogo chcesz trafić to samo ustawienie kampanii nie powinno być trudne. Panel wygląda bardzo przyjaźnie i łatwo wybrać co się chcę Uśmiech

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości