• Pinterest wprowadza profile dla firm i poszerza możliwości promocji
  • Facebook odświeża swój wygląd dla profili biznesowych
  • Instagram wprodzadza funkcje Stories- materiały będą znikać po 24 h!
  • W panelu Google Adwords jest już dostępna opcja reklam rozszerzonych
  • Użytkowniku Facebooka mają do wyboru także język śląski
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulotki - tak czy nie?
Słuchajcie, zastanawiam się nad formą reklamy dla swojej firmy. Prowadzę szkołę językową, nie mam jeszcze zbyt wielu uczniów, i pomyślałem, że dobrą formą reklamy byłyby ulotki... Rozdawałbym je koło szkół, bo zawierałyby one głównie reklamę kursów dla dzieciaków.

Jak sądzicie, czy taka forma reklamy się w dzisiejszych czasach sprawdza, czy odeszła już do lamusa?

Reply
(09-04-2016, 02:52 PM)Janix napisał(a): Słuchajcie, zastanawiam się nad formą reklamy dla swojej firmy. Prowadzę szkołę językową, nie mam jeszcze zbyt wielu uczniów, i pomyślałem, że dobrą formą reklamy byłyby ulotki... Rozdawałbym je koło szkół, bo zawierałyby one głównie reklamę kursów dla dzieciaków.

Jak sądzicie, czy taka forma reklamy się w dzisiejszych czasach sprawdza, czy odeszła już do lamusa?

Powiem Ci szczerze, że mnie ulotki denerwują... Ale wiem, że na niektórych taka forma reklamy działa.

Reply
(09-04-2016, 02:52 PM)Janix napisał(a): Słuchajcie, zastanawiam się nad formą reklamy dla swojej firmy. Prowadzę szkołę językową, nie mam jeszcze zbyt wielu uczniów, i pomyślałem, że dobrą formą reklamy byłyby ulotki... Rozdawałbym je koło szkół, bo zawierałyby one głównie reklamę kursów dla dzieciaków.

A moim zdaniem to dobry pomysł. Sama kiedyś skorzystałam z takiej ulotki przed maturą i zapisałam się na kursy przygotowujące. Bez takiej reklamy bym się o nich nie dowiedziała.

Reply
Czyli zdania są podzielone... A może ktoś ma doświadczenie od strony bardziej technicznej - wie na przykład jaki jest koszt drukowania takich ulotek, albo gdzie najlepiej się zgłosić z takim zleceniem?

Reply
(09-04-2016, 02:59 PM)Janix napisał(a): Czyli zdania są podzielone... A może ktoś ma doświadczenie od strony bardziej technicznej - wie na przykład jaki jest koszt drukowania takich ulotek, albo gdzie najlepiej się zgłosić z takim zleceniem?

Ja mam znajomego, który drukował ulotki dla swojej firmy tutaj - krakowskiereklamy.info.pl i był mega zadowolony. Więc może się z nimi skontaktuj i dopytaj.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości