• Pinterest wprowadza profile dla firm i poszerza możliwości promocji
  • Facebook odświeża swój wygląd dla profili biznesowych
  • Instagram wprodzadza funkcje Stories- materiały będą znikać po 24 h!
  • W panelu Google Adwords jest już dostępna opcja reklam rozszerzonych
  • Użytkowniku Facebooka mają do wyboru także język śląski
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama firmy budowlanej - w co zainwestować?
Witajcie,

jak już raz pisałem, niedawno zostałem właścicielem firmy budowlanej, w związku z tym zastanawiam się nad rodzajami reklamy, w jakie powinienem zainwestować. Dodam, że działam tylko lokalnie na terenie kilku powiatów.

Będę wdzięczny za pomoc

Reply
W przypadku Twojej firmy radzę zacząć od tablicy reklamowej (mniejsze możesz umieszczać na budynkach, które budujesz/remontujesz - oczywiście jeśli właściciele się zgodzą - zaproponuj im w zamian jakąś drobną usługę lub rabat), bilbordu, baneru w widocznym miejscu, warto też na siedzibie firmy zatroszczyć się o szyld.

Reply
Osobiście zastanowiłabym się również nad reklamą w lokalnej prasie. Dziennik czy czasopismo regionalne może być doskonałym medium dla Twojej reklamy.

Reply
Moim zdaniem reklama outdoorowa to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, obejrzyj sobie jakie są rodzaje reklamy zewnętrznej - tablice reklamowe warszawa i zastanów się, którą z nich chcesz zastosować. Weź też pod uwagę gdzie potencjalnie będziesz umieszczał bilbordy, bo pamiętaj, że musi to być dobrze widoczne miejsce.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości