• Pinterest wprowadza profile dla firm i poszerza możliwości promocji
  • Facebook odświeża swój wygląd dla profili biznesowych
  • Instagram wprodzadza funkcje Stories- materiały będą znikać po 24 h!
  • W panelu Google Adwords jest już dostępna opcja reklam rozszerzonych
  • Użytkowniku Facebooka mają do wyboru także język śląski
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozleklamowanie firmy
Witam, niedawno otworzyłam własna piekarnię. Zastanawiam się jak najlepiej rozpocząć kampanie reklamowa takiej małej firmy? Proszę o pomoc jakiegoś specjalistę.

Reply
(09-26-2016, 01:04 PM)joannazabrze napisał(a): Witam, niedawno otworzyłam własna piekarnię. Zastanawiam się jak najlepiej rozpocząć kampanie reklamowa takiej małej firmy? Proszę o pomoc jakiegoś specjalistę.

Zależy na jakim rynku działasz. To taka osiedlowa piekarnia czy sprzedajesz produktu dla firm w postaci np cateringu? Na początek wydaje mi się, że najlepiej będzie pójść w coś prostego jak ulotki/bilboard. Może pozycjonowanie i zrobienie ładnej strony internetowej?

Reply
Czasami wystarczy postawić na klientów i ich dobrą obsługę. Wtedy sami sobie polecają między sobą firmę i biznes się kręci. Dobrze mieć jakiś fanpage. Mnie się bardzo podoba, że w mojej pierkarni panie mi zawsze dają pieknie zapakwoany chlebek. Takie opakowania możesz kupić np tu multipak.info/ofirmie.php?body=article&name=o-firmie&lang=pl

Reply
Po pierwsze to musisz się zastanowić co chcesz osiagnać i wyznaczyć sobie cele. Czy chesz aby Twoja firma była bardziej rozpoznawalna, czy chcesz mieć więcej klientów. Chcesz mieć stałych bywalców czy więcej nowych? Jak odpwiesz sobie na te pytania to i metodę promocji będzie łatwiej wybrać.

Reply

Skocz do:

Browsing: 1 gości