• Pinterest wprowadza profile dla firm i poszerza możliwości promocji
  • Facebook odświeża swój wygląd dla profili biznesowych
  • Instagram wprodzadza funkcje Stories- materiały będą znikać po 24 h!
  • W panelu Google Adwords jest już dostępna opcja reklam rozszerzonych
  • Użytkowniku Facebooka mają do wyboru także język śląski
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konferencje prezentujące produkt
Witam, chciałbym przedstawić Wam przykład jak w prosty sposób szybko zareklamować swój produkt. Moja firma działa w sektorze B2B. Dla naszych klientów przygotowaliśmy nowy moduł do programu księgowego. Aby go zaprezentować zorganizowaliśmy konferencje-prezentacje, na której przedstawiliśmy funkcjonalności programy oraz pokazaliśmy jakie zyski może on przynieść. Dzięki temu zyskaliśmy bardzo wiele w relacji z bieżącymi klientami, a nawet pozyskaliśmy kilku nowych. Bardzo duży odsetek zdecydował się na zakup dodatkowego modułu.

Reply
Bardzo fajny pomysł. Choć nie uważam aby organizacja konferencji była prosta. Zajmowałam się tym przez jakiś czas i wiem, że jest to dość spore przedsięwzięcie.

Reply
Pewnie tak, ale i tańsze niż przygotowanie na przykład spotu reklamowego. Zależy dużo od branży, nie każdy produkt warto tak prezentować. Jak duża była ta konferencja?

Reply
Konferencja była przygotowana na 50 osób. Był catering, była prezentacja, była przerwa. Bardzo dobrym rozwiązaniem okazało się zatrudnienie profesjonalnego fotografa - www.videostudio.net.pl który sfilmował cały event. Później wysłaliśmy klienta płytki z filmem z prezentacji w formie przypomnienia, że coś takiego miało miejsce.

Reply
Bardzo fajny pomysł! Co prawda nie wiem, czy bym pewne nie oglądała tego jak filmu z wesela córki czy chrztu, ale można taki filmik zamieścić na swojej stronie internetowej. Klient zawsze może chcieć obejrzeć jeszcze raz prezentacje produktu żeby sobie przypomnieć co i jak.

Reply

Skocz do:

Browsing: 2 gości